Főkönyvelő

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 25 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg főkönyvelő pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Havi, negyedéves, éves zárások, beszámolók elkészítése, szakmai támogatása, szabályszerűségének biztosítása,
  • Adóbevallások hibátlan, határidőre történő beadása, analitikák elkészítése,
  • Adófolyószámlák ellenőrzése,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás, könyvvizsgálatokon, adóhatósági ellenőrzéseken aktív közreműködés, anyagok összeállítása, ellenőrzés lebonyolítása,
  • Együttműködés a társaság könyvvizsgálójával,
  • Teljes körű könyvelés az aktuális számviteli és adótörvényeknek megfelelően,
  • A vállalat számviteli, adózási, pénzügyi tevékenységének koordinálása, jogszabályi környezet változásának követése,
  • Belső szabályzatok elkészítése, ellenőrzése, betartása, aktualizálása,
  • Pénzügyi terület munkájának vezetése,
  • Bejövő és kimenő számlák magyar jogszabálynak megfelelő ellenőrzése,
  • Belső riportok készítése a vezetőség felé.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Legalább 5 éves főkönyvelői, vezetői tapasztalat,
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete,
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Jó kommunikációs képesség, asszertív személyiség,
  • Felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • angol nyelvtudás, gyártó cégnél/autóiparban szerzett tapasztalat,

Állás adatai

Állás azonosító: 669
Pozíció pontos megnevezés: Főkönyvelő
Munkavégzés helye: Tatabánya
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Főkönyvelő