Gyárfejlesztési projektvezető

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 25 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Volvo, Porsche, és a Fiat. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba gyárfejlesztési projektvezető pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Új beruházások, fejlesztési projektek előkészítéséhez szükséges felmérések, helyszíni/elrendezési rajzok tervezése, elkészítése CAD rendszerrel,
  • Beruházási költségek tervezése, folyamat-, és határidőtervek elkészítése,
  • Projektkoordináció, kapcsolattartás a tervezőkkel, kivitelezőkkel, valamint a szakhatóságokkal,
  • A beruházási, átépítési folyamatok helyszíni irányítása, belső és külső erőforrások koordinációja,
  • Dokumentációk elkészítése,
  • Kapcsolattartás a belföldi, külföldi beszállítókkal,
  • Érvényes magyar, valamint EU-irányelvek, előírások, törvények követése, betartása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Önálló tervezés, műszaki rajzolás (Autodesk Inventor / CAD)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó műszaki irányelvek, előírások, jogszabályok ismerete
  • Jó kommunikációs problémamegoldó és döntési képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Együttműködő személyiség
  • Autóipar területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás

Állás adatai

Állás azonosító: 673
Pozíció pontos megnevezés: Gyárfejlesztési projektvezető
Munkavégzés helye: Tatabánya
Szakterület: Projektmenedzsment
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gyárfejlesztési projektvezető