Karbantartó (technikus) - Mór

Tapasztalat. Tudás. Fejlődés. Űrtechnika, személyszállítás és árufuvarozás világszerte, csúcstechnika a gépgyártásban, nagyvárosok kialakítása modern építészettel. Az OTTO FUCHS mindenütt képviselteti magát ötletekkel, termékekkel és megoldásokkal. A OTTO FUCHS cégcsoport tovább bővíti portfólióját az elektromos autók piacán: saját fejlesztésű akkumulátor tartót fog gyártani a Mercedes részére. Az újonnan nyíló móri gyárunkba keresünk munkatársat Karbantartó (technikus) munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Karbantartások, javítások végrehajtása, esetleges géphibák kiküszöbölése
  • Beállítási, programozási feladatok végrehajtása a berendezéseken
  • Felmerülő hibaokok felkutatása, megoldása, gépek átállítása
  • Elektronikus hibák a vezérlésben, frekvenciaváltó, egyenáramú gépek
  • Pneumatikus, hidraulikus hibák
  • Mechanikus hibák
  • Változtatások, átalakítások végrehajtása a berendezéseken
  • Javítások során szükséges alkatrészek meghatározása, szükség esetén elkészítése, legyártása
  • A javítások, karbantartások dokumentálása
  • Folyamatjavítási ötletek megvalósítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Villanyszerelői végzettség
  • Több éves karbantartói tapasztalat
  • Pneumatikus, elektro-pneumatikus, hidraulikus rendszerek ismerete, javítási tapasztalat
  • PLC (Siemens S7) ismeret hibakereséshez, előny: programozói ismeret
  • Robot kezelési ismeret, előny: ABB robotok kezelésében szerzett tapasztalat
  • Rajzolvasási ismeret
  • Előny: alu hegesztési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Ajánlási bónusz
  • Klimatizált csarnok

Állás adatai

Állás azonosító: 681
Pozíció pontos megnevezés: Karbantartó (technikus) - Mór
Munkavégzés helye: Mór
Szakterület: Karbantartó, Szervizes
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Karbantartó (technikus) - Mór