Logisztikai koordinátor - Tatabánya

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. több mint 25 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg logisztikai koordinátor pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Készáru, félkész termék, alapanyag tárolásának ellenőrzése,
  • Készáru kiszállításhoz szükséges szállítási bizonylatok (vevőspecifikus vonalkód stb.) készítése,
  • Szállítások szervezése, előkészítése, rögzítése SAP-ben,
  • Egyéb logisztikai nyilvántartások naprakész vezetése, műszak beosztások szervezése, munkaidőnyilvántartók vezetése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP ismerete előny),
  • Német és/vagy angol nyelvismeret,
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Két műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 710
Pozíció pontos megnevezés: Logisztikai koordinátor - Tatabánya
Munkavégzés helye: Tatabánya
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Logisztikai koordinátor - Tatabánya