Mechanikai labor technikus

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 1996 óta gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Mercedes AMG, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg.

Főbb feladatok

  • Elvégzi a mechanikai vizsgálatokhoz a minták előkészítését, melyhez maró-, esztergagép és szalagfűrész kezelése szükséges.
  • Feladata az összes mechanikai és tartóssági laborban rendelkezésre álló berendezés kezelése, tisztítása, állagmegőrzése (pl. kézigumizó berendezés, ütőgép és tartóssági tesztgépek).
  • Elvégzi az utasításokban meghatározott és az egyéb minta, vagy kísérleti vizsgálatokat.
  • Dokumentálja és kiértékeli a vizsgálati eredményeket.
  • A mérési, illetve teszt eredmények alapján bármiféle nem megfelelőség esetén azonnal megteszi a szükséges intézkedéseket.
  • A beérkező fémekkel kapcsolatos bejövő árut ellenőrzi és dokumentálja az SAP rendszerben.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú fémipari végzettség
  • Minőségbiztosítási területen vagy anyagvizsgáló laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • SAP tapasztalat
  • Számítógépen mikroszkópokkal készült mikro és makrocsiszolati képek kiértékelése

Állás adatai

Állás azonosító: 770
Pozíció pontos megnevezés: Mechanikai labor technikus
Munkavégzés helye: Tatabánya
Szakterület: Minőségbiztosítás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2022.12.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mechanikai labor technikus