Megmunkálási területvezető

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 23 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Volvo, Porsche, és a Fiat. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg megmunkálási területvezető pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Irányítja a megmunkálási terület munkáját (CNC eszterga, fúró és marógépek).
  • Rendszeresen ellenőrzi a gyártóberendezések állapotát, szakszerű karbantartását.
  • Segíti és felügyeli a termékváltások szerszámcseréit, a gépbeállítási munkákat.
  • Részt vesz a dolgozók oktatásában.
  • Együttműködik a műszakvezetőkkel, a karbantartó-, és a minőségbiztosítási szakemberekkel.
  • Javaslatokat tesz a LEAN fejlesztések terén, szervezési, oktatási témákban.
  • Folyamatosan figyeli a minőségi és egyéb mutatók alakulását, javaslatot tesz azok esetleges javítására.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnöki végzettség.
  • Több éves fémmegmunkálási területen szerzett munkatapasztalat (autóipari gyártókörnyezetben szerzett termelési tapasztalat előny).
  • CNC ismeret.
  • Több éves vezetőként szerzett tapasztalat.
  • Kommunikációképes németnyelv-tudás.

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, önállóság, elhivatottság,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Állás adatai

Állás azonosító: 660
Pozíció pontos megnevezés: Megmunkálási területvezető
Munkavégzés helye: Tatabánya
Szakterület: Gyártás, Termelés vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Megmunkálási területvezető