Műszaki projektvezető

Otto Fuchs pályázatot hirdet Műszaki projektvezető munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Termelési rendszerek, berendezések projekttervezése a koncepciótól a termelésben való fenntartható megvalósításig, részvétel az üzemfejlesztési folyamatban,
  • Műszaki beruházási projektek irányítása és koordinálása
  • A telepítés felügyelete és részvétel a rendszerek üzembe helyezésében.
  • A beruházási projekt ellenőrzése és felügyelete, amelyért a projektmenedzser felelős a teljesítmény, a minőség, a költségek és a határidők tekintetében.
  • A projektdokumentáció elkészítésének koordinálása, a vonatkozó magyar és EU-s előírások és irányelvek figyelemmel kísérése és betartása,
  • A belső és külső beszállítók koordinálása
  • Automatizálási lehetőségek azonosítása, értékelése és egyéb termelési fejlesztési projektek megvalósítása, „problémamegoldás”.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépészmérnöki, üzemmérnöki, automatizálási vagy gyártástechnológiai vagy hasonló felsőfokú végzettség
  • Több éves releváns autóipari szakmai tapasztalat beruházási projektmenedzsment területén
  • CAD 2D/3D, MS Office, MS Project ismerete,
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás,
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, valamint erős kommunikációs és szervezési készség,
  • Analitikus, koncepciózus és módszeres munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 802
Pozíció pontos megnevezés: Műszaki projektvezető
Munkavégzés helye: 2800 Tatabánya, Búzavirág utca 12.
Szakterület: Projektmenedzsment
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Műszaki projektvezető