Operatív termelési vezető - Mór

Tapasztalat. Tudás. Fejlődés. Űrtechnika, személyszállítás és árufuvarozás világszerte, csúcstechnika a gépgyártásban, nagyvárosok kialakítása modern építészettel. Az OTTO FUCHS mindenütt képviselteti magát ötletekkel, termékekkel és megoldásokkal. A OTTO FUCHS cégcsoport tovább bővíti portfólióját az elektromos autók piacán: saját fejlesztésű akkumulátor tartót fog gyártani a Mercedes részére. Az újonnan nyíló móri gyárunkba keresünk munkatársat Operatív termelési vezető munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Termelés tervezés, megrendelések felügyelete
  • Termelési munkafolyamatok szervezése, optimalizálása
  • Részvétel a munkatársak kiválasztásban, vezetésében, feladatok kiadása, nyomon követése a vállalati irányelvek figyelembevételével
  • Munkatársak képzése, oktatása
  • Személyi célok meghatározása, nyomon követése, teljesítmény értékelés
  • Aktívan részt vesz a TOMIS és KVP egyeztetéseken, moderálja azokat

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (pl.: technikusi végzettség)
  • Több éves termelési-, vezetői tapasztalat
  • Autóipari termelő cégnél szerzett munkatapasztalat
  • Előny: 5 tengelyes marás, ALU-hegesztési, ragasztás technológiai ismeretek, munkatapasztalat
  • Felhasználó szintű Excel/Outlook, World/ Power Point ismeret, előny: SAP ismeret,
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Cafeteria már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 680
Pozíció pontos megnevezés: Operatív termelési vezető - Mór
Munkavégzés helye: Mór
Szakterület: Gyártás, Termelés vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Operatív termelési vezető - Mór