Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 29 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg pénzügyi-számviteli ügyintéző pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Új szállítói partnerekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Szállítói számlák kiküldése jóváhagyásra, jóváhagyás folyamatának felügyelete, jóváhagyott számlák könyvelése
  • Szállítókkal kapcsolattartás, egyeztetés
  • Számlák banki átutaláshoz való előkészítése
  • Szerződések nyilvántartásának vezetése
  • Vevő számlák kiállítása, kezelése
  • Könyvvizsgálatokban, adóellenőrzésekben közreműködés
  • ÁFA bevallás előkészítése, benyújtása
  • Külső és belső statisztikai jelentések készítése
  • Havi elemzések, riportok készítése
  • Közreműködés az állami támogatások adminisztrációjában
  • Részvétel a havi zárási feladatokban

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú és mérlegképes könyvelői képesítés, vagy felsőfokú szakirányú végzettség (Pénzügy / Számvitel)
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • integrált rendszer átfogó ismerete / SAP előny
  • Excel magas szintű ismerete
  • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Kezdeményező készség, agilitás

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 797
Pozíció pontos megnevezés: Pénzügyi-számviteli ügyintéző
Munkavégzés helye: Tatabánya
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Pénzügyi-számviteli ügyintéző