PLC mérnök

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 25 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg PLC mérnök pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Termelésben működő PLC vezérelt berendezések fejlesztése, kiegészítő funkciók kialakítása,
  • Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése,
  • Automatizálási feladatok megvalósítása
  • Siemens S5/S7; TIA programozási feladatok
  • Hibaelhárítás, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Fejlesztési feladatokkal kapcsolatos műszaki dokumentációk elkészítése, változások dokumentálása a belső utasításoknak megfelelően.
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú felsőfokú végzettség / Villamosmérnöki diploma (előny: automatizálási szakirány)
  • Programozási feladatok önálló megoldása (Siemens PLC, Hardware ismeretek)
  • Villamos tervezői ismeretek
  • Legalább 3 év karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés
  • Készenlétre való hajlandóság, rugalmas munkaidő
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 663
Pozíció pontos megnevezés: PLC mérnök
Munkavégzés helye: Tatabánya
Szakterület: Villamosmérnök
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: PLC mérnök