Préselési termelésvezető

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 26 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg Préselési termelésvezető munkakörbe keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Préselt előtermék gyártási folyamatának irányítása
  • Optimális, költséghatékony működés feltételeinek biztosítása, együttműködve a különböző társterületek szakembereivel
  • A présszerszámokkal kapcsolatos működési és karbantartási igények figyelemmel kísérése, szorosan együttműködve a szerszámkarbantartó mérnökkel
  • A szerszámfejlesztési feladatok elvégzése
  • A termelési folyamatok optimalizálása, a ciklusidők és a selejt csökkentése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú / Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 722
Pozíció pontos megnevezés: Préselési termelésvezető
Munkavégzés helye: Tatabánya
Szakterület: Gyártás, Termelés vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Préselési termelésvezető