Préselési területvezető

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 23 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Volvo, Porsche, és a Fiat. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg.

Főbb feladatok

  • Irányítja a préselési terület munkáját (présgépek, fűrészgépek), kb. 40 fő
  • Rendszeresen ellenőrzi a gyártóberendezések állapotát, szakszerű karbantartását,
  • Segíti és felügyeli a termékváltások szerszámcseréit, a gépbeállítási munkákat,
  • Részt vesz a dolgozók oktatásában,
  • Együttműködik a műszakvezetőkkel, a karbantartó-, és a minőségbiztosítási szakemberekkel,
  • Javaslatokat tesz a LEAN fejlesztések terén, szervezési, oktatási témákban,
  • Folyamatosan figyeli a minőségi és egyéb mutatók alakulását, javaslatot tesz azok javítására.
  • Hatékonyságnövelés, beruházások előkészítése, kivitelezésének koordinálása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnöki végzettség,
  • Több éves préselési / fémmegmunkálási területen szerzett munkatapasztalat (autóipari gyártókörnyezetben szerzett termelési tapasztalat előny),
  • Több éves vezetőként szerzett tapasztalat.
  • Kommunikációképes németnyelv-tudás.

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 768
Pozíció pontos megnevezés: Préselési területvezető
Munkavégzés helye: 2800 Tatabánya, Búzavirág utca 12.
Szakterület: Gyártás, Termelés vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Préselési területvezető