Projektvezető - Mór

Tapasztalat. Tudás. Fejlődés. Űrtechnika, személyszállítás és árufuvarozás világszerte, csúcstechnika a gépgyártásban, nagyvárosok kialakítása modern építészettel. Az OTTO FUCHS mindenütt képviselteti magát ötletekkel, termékekkel és megoldásokkal. Az OTTO FUCHS cégcsoport tovább bővíti portfólióját az elektromos autók piacán: saját fejlesztésű akkumulátor tartót fog gyártani a Mercedes részére. Bővülő móri gyárunkba keresünk munkatársat Projektvezető munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Beruházások, fejlesztések előkészítéséhez szükséges felmérések, helyszíni/elrendezési rajzok tervezése,
  • Beruházási költségek tervezése, folyamat-, és határidőtervek elkészítése, nyomon követése,
  • Projektkoordináció, tervezőkkel, kivitelezőkkel, valamint a szakhatóságokkal a projekt feladatok koordinálása.
  • A beruházási, átépítési folyamatok helyszíni irányítása, belső és külső erőforrások koordinációja,
  • Projektdokumentációk elkészítése,
  • Belföldi, külföldi beszállítókkal való személyes kapcsolattartáshoz szükséges utazások,
  • Érvényes magyar, valamint EU-irányelvek, előírások, törvények követése, betartása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 3 éves, autóiparban, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás,
  • Vonatkozó műszaki irányelvek, előírások, jogszabályok ismerete,
  • Jó kommunikációs problémamegoldó és döntési képesség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Együttműködő személyiség.

Amit kínálunk

  • Cafeteria már próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 716
Pozíció pontos megnevezés: Projektvezető - Mór
Munkavégzés helye: 8060 Mór, Mester utca 2.
Szakterület: Projektmenedzsment
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Projektvezető - Mór