Robottechnikus

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 27 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Volvo, Porsche, és a Fiat. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg robottechnikus pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Ellenőrizni, karbantartani, javítani, tisztítani, termékváltáskor beállítani a préskovács üzem területén lévő ABB robotokat.
  • A gyártósori típusváltások és beállítások támogatása a robotok vonatkozásában.
  • A robotok üzemzavarait elemezni, megkeresni a hibát, elhárítani, dokumentálni azokat.
  • A robotok általi minőségügyi hibákat folyamatosan ellenőrizni, beavatkozni és elhárítani.
  • Részt venni a robotok és kiszolgáló berendezések folyamatos fejlesztésében, újításában.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú képesítés (gépész vagy villamos)
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előny: német és/vagy angol nyelvtudás
  • 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 668
Pozíció pontos megnevezés: Robottechnikus
Munkavégzés helye: Tatabánya
Szakterület: Gyártás technikus
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Robottechnikus