Irodai takarító

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. Tatabányán 2010 augusztusa óta működik az OTTO FUCHS csoport 100%-os leányvállalataként. A cég mintegy 540 dolgozójával prémium autómárkák számára gyárt könnyűsúlyú alumínium kerekeket, automatizált és összehangolt termelési folyamattal.

Főbb feladatok

  • Irodai és ahhoz tartozó egyéb helyiségek takarítása, könnyű fizikai munka.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Általános iskolai végzettség
  • 1 műszakos munkarend vállalása (folyamatos éjjeles)

Amit kínálunk

  • Előre jól tervezhető munkanapok
  • Cafeteria és bónusz már az első teljes hónaptól!
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Dolgozói kedvezmények, ingyenes edzőterem használat
  • Ingyenes horgászbérlet
  • Vidéki kollégák munkába járásának támogatása, ingyenes buszjárat a környező településekről

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Irodák takarításában szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 658
Pozíció pontos megnevezés: Irodai takarító
Munkavégzés helye: Tatabánya
Szakterület: Takarítás, Tisztítás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Irodai takarító