Targoncás anyagmozgató - Mór

Tapasztalat. Tudás. Fejlődés. Űrtechnika, személyszállítás és árufuvarozás világszerte, csúcstechnika a gépgyártásban, nagyvárosok kialakítása modern építészettel. Az OTTO FUCHS mindenütt képviselteti magát ötletekkel, termékekkel és megoldásokkal. A OTTO FUCHS cégcsoport tovább bővíti portfólióját az elektromos autók piacán: saját fejlesztésű akkumulátor tartót fog gyártani a Mercedes részére. Jelenleg a móri telephelyünkre keresünk munkatársat targoncás anyagmozgató (raktáros) munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása a gyár területén (belső és külső logisztika)
  • Komissiózás, csomagolás (fóliázás, pántolás)
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktári rend fenntartása
  • Anyagmozgásokhoz tartozó dokumentálás (szállítólevél kezelés, címkézés, nyomtatványok kitöltése…)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakmunkás végzettség
  • Targoncás jogosítvány, darukezelői végzettség előny
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Több éves targoncavezetői tapasztalat (gyakorlat)

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: 767
Pozíció pontos megnevezés: Targoncás anyagmozgató - Mór
Munkavégzés helye: Mór
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Targoncás anyagmozgató - Mór