Minőségügyi (gyártástámogató) mérnök - Mór

Tapasztalat. Tudás. Fejlődés. Űrtechnika, személyszállítás és árufuvarozás világszerte, csúcstechnika a gépgyártásban, nagyvárosok kialakítása modern építészettel. Az OTTO FUCHS mindenütt képviselteti magát ötletekkel, termékekkel és megoldásokkal. A OTTO FUCHS cégcsoport tovább bővítette portfólióját az elektromos autók piacán, móri telephelyünkön saját fejlesztésű akkumulátor tartót gyártunk többek között a Mercedes részére. Jelenleg Minőségügyi (gyártástámogató) mérnök munkakörbe keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Új termék bevezetésnél a gyártással kapcsolatos minőségügyi feladatok elvégzése (FMEA, CP, első mintázás, képességvizsgálatok elvégzése, ellenőrzési és műveleti utasítások elkészítése)
  • Szériagyártás minőségügyi támogatása, hibák elemzése
  • Termékkel kapcsolatos belső és vevői reklamációk feldolgozása és kommunikálása
  • Részvétel a vevői- és rendszerauditokon (termék, folyamat)
  • Javítóintézkedések meghatározása, bevezetése és felkövetése
  • Vevői követelmények érvényesítése és bevezetése
  • Egyeztetés és kapcsolattartás a központi minőségüggyel
  • Belső minőségügyi oktatások szervezése és végrehajtása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki vagy minőségügyi végzettség
  • Autóiparban, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek Excel, World, PowerPoint, SAP
  • Jó problémamegoldó készség
  • Proaktív és kreatív gondolkodás
  • Nyitott és befogadó új ismeretek iránt

Amit kínálunk

  • Cafeteria már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SQA területen és beszállító kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Auditori végzettség és tapasztalat (VDA 6.5 / VDA 6.3 / IATF)
  • Minőségügyi, környezetirányítási szabványok és rendszerek ismerete (IATF, KIR, EgIR..stb.)
  • 3D mérőgép kezelési és programozási ismeretek

Állás adatai

Állás azonosító: 684
Pozíció pontos megnevezés: Minőségügyi (gyártástámogató) mérnök - Mór
Munkavégzés helye: 8060 Mór, Mester utca 2.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Minőségügyi (gyártástámogató) mérnök - Mór